Temat:

Wczoraj offline, dziś online. Jak tego dokonać przy wykorzystaniu danych?

Termin:

19.05.2020, 15:00

Opis prezentacji:

tba

Prowadzący:

Tomasz Chłodecki, Prezes Zarządu Justtag, spółki która zwiększamy sprzedaż produktów oraz usług swoich klientów, analizując zachowania Użytkowników online i offline. Dzięki technologii łączącej oba kanały Justtag pomaga pozyskać nowych konsumentów, mierzy efektywność kampanii reklamowych i dostarcza unikalną wiedzę rynkową.

Przed dołączeniem do Justtag Tomasz pracował w grupie Rocket Internet, odpowiadając za biznes development spółki Cuponation na polskim rynku. Wcześniejsze doświadczenie zdobywał w PayPal, w Paryskiej siedzibie spółki odpowiadając za projekty marketingowe w Hiszpanii, we Włoszech oraz na Bliskim Wschodzie. Tomasz pracował także w Philips, realizując projekty marketingowe i analityczne w regionie CEE. Tomasz jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej oraz programu CEMS MIM, w ramach którego studiował na Rotterdam School of Management.

Webinary z cyklu #IABcontraCOVID19 są objęte akredytacją DIMAQ. Oznacza to, że za udział w wydarzeniach posiadacze certyfikatów DIMAQ otrzymują punkty recertyfikacyjne. Więcej informacji TUTAJ.