Zapraszamy na piąty webinar z cyklu #IABcontraCOVID19: Optymalizacja media mix – w które kanały mediowe warto zainwestować w czasie pandemii.  Case study wybranych marek.

Termin nagrania: 22.04.2020, 15:00

Opis prezentacji:

Podczas prezentacji opowiem o zmianach jakie zaszły w mediach na skutek zbiorowej społecznej kwarantanny.  Które kanały mediowe zyskały, a które straciły i jak wykorzystują to marketerzy.  Jak zmienia się rynek reklamowy i jakie trendy na najbliższy czas możemy zauważyć.  Pokażę case study wybranych marek z różnych sektorów – w jaki sposób radzą sobie z obecną nietypową sytuacją.  Jakie zmiany wprowadzają w swoich strategiach marketingowych – zarówno w media mixie, jak i w komunikacji.

Prowadząca: Lucyna Koba, Gemius

Ekspert marketingu online i offline z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w budowaniu strategii komunikacyjnej. W Gemius HQ jako Business Development Director odpowiada za rozwój nowatorskiego badania jednoźródłowego, umożliwiającego pomiar kampanii reklamowych emitowanych w mediach linearnych i online’owych. Wcześniej zdobywała doświadczenie w domach mediowych w obszarach planowania i zakupu mediów, negocjacji i strategii mediowych. Współautorka wielu nagrodzonych kampanii, docenionych czternastoma statuetkami Effie Awards oraz sześcioma statuetkami IAB Mixx Awards.

Webinary z cyklu #IABcontraCOVID19 są objęte akredytacją DIMAQ. Oznacza to, że za udział w wydarzeniach posiadacze certyfikatów DIMAQ otrzymują punkty recertyfikacyjne. Więcej informacji TUTAJ.