Zapraszamy na piąty webinar z cyklu #IABContraCOVID19: Jak szybko i niskim kosztem założyć sklep online w dobie kryzysu:

Termin nagrania: 24.04.2020

Prowadzący:

Cezary Kożon, CEO Fast White Cat, Grupa Kapitałowa Digitree Group

Entuzjasta eCommerce i praktyk w pełnym znaczeniu tego słowa. Zarządzając Fast White Cat – jedną z wiodących firm wdrożeniowych eCommerce w Polsce – od samego początku uczestniczył w każdym projekcie realizowanym przez firmę zbierając wiedzę i know-how w trakcie tych wdrożeń. Przeszedł wszystkie szczeble od małych retailer’ów do topowych firm posiadających eCommerce w Europie Środkowej poprzez przeprowadzenia transformacji cyfrowych i wdrożeń Omnichannel. Ma pełną świadomość plusów i minusów procesu digitalizacji, przez który każda prosperująca firma musi przejść, aby przetrwać na konkurencyjnym rynku. Obecnie, zarządza zespołem ponad 85 utalentowanych osób, których pasją jest eCommerce i przybliżenie świata online Klientom końcowym. Cezary chętnie dzieli się wiedzą i obserwacjami zebranymi w trakcie współpracy z takimi markami jak: Tally Weijl, 4F, Quiosque, Unilever, Tchibo, Mazda czy GoSport.Zawsze na pierwszym miejscu stawia pragmatyczne podejście ukierunkowane na maksymalizację zysku netto i edukację rynku. Jego celem jest połączenie biznesu z technologią. Ostatecznie, doskonałe oprogramowanie jest narzędziem, a nie celem samo w sobie. Mówi się, że potrafi dobrze komunikować się z Developerami, ponieważ sam ma doświadczenie analityczne i pseudo-programistyczne (no bo kto uważa VBA za programowanie?).

Webinary z cyklu #IABcontraCOVID19 są objęte akredytacją DIMAQ. Oznacza to, że za udział w wydarzeniach posiadacze certyfikatów DIMAQ otrzymują punkty recertyfikacyjne. Więcej informacji TUTAJ.