Zapraszamy na czternasty webinar z cyklu #IABcontraCOVID19: 5 sposobów na wzrost sprzedaży w e-commerce podczas pandemii

Termin nagrania: 13.05.2020,

Opis prezentacji:

Podczas webinaru omówione zostaną różnorodne czynniki, których wpływ na biznes może być znaczący zarówno jeśli chodzi o efekty krótko-, jak i długoterminowe. Wśród nich znajdą się te bezpośrednio związane z Customer Experience, ale też aspekty techniczne dotyczące strony eCommerce’u czy wąskie gardła, których uciążliwość nasiliła się w związku z konsekwencjami pandemii. Podczas webinaru postaramy się wskazać dobre praktyki i rozwiązania, które mogą okazać się pomocne dla eCommerce.

Prowadzący:

Filip Iwański – rozpoczął swoją przygodę ze światem digital już w 2001 roku, kiedy podjął pracę jako Graphic Designer. W 2009 założył agencję digital IMAGINE, która pomaga swoim partnerom spełniać cele biznesowe, strategiczne, komunikacyjne i marketingowe.
W swojej karierze pracował już dla takich marek jak m.in. Orange, mBank, Getin Bank czy Mitsubishi. Pasjonat designu oraz prostoty w projektowaniu. Absolwent ASP w Łodzi. Prywatnie szczęśliwy tata dwóch córek.

Piotr Szuttenbach – Współzałożyciel Appstract, Absolwent Politechniki Łódzkiej. Programowanie to jego pasja, posiada ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań internetowych. Oprócz kompleksowej wiedzy z zakresu budowania aplikacji w PHP, JS wykorzystujących relacyjne i nierelacyjne bazy danych, posiada również doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych, takich jak CRM, ERP czy aplikacji mobilnych. Wdrożył dziesiątki projektów informatycznych, począwszy od inteligentnych sklepów internetowych po systemy zarządzania farmami wiatrowymi czy halami stalowymi.

Webinary z cyklu #IABcontraCOVID19 są objęte akredytacją DIMAQ. Oznacza to, że za udział w wydarzeniach posiadacze certyfikatów DIMAQ otrzymują punkty recertyfikacyjne. Więcej informacji TUTAJ.