Zapraszamy na trzeci z cyklu webinarów #IABcontraCOVID19. Paweł Sala z Freshmail mówi o tym, jak w niestandardlowych czasach niestardardowo wykorzystać e-mail marketing.

Temat: Niestandardowe wykorzystanie e-mail marketingu. Budowanie relacji w czasach kryzysu

Termin nagrania: 16.04.2020, 15:00

Plan wydarzenia

Podczas webinaru dowiesz się:

  • jak najlepiej zbudować strategię komunikacji email marketingowej ze swoimi klientami; 
  • jak często wysyłać kampanie; 
  • o czym warto pamiętać przy tworzeniu kreacji maila; 
  • na co zwrócić szczególną uwagę, komunikując się w tych trudnych i niepewnych czasach.
    Poruszę również kwestie tego, co można zrobić, aby pozyskać nowych subskrybentów, co, jak wiadomo, może przekładać się na efektywność Twoich działań. 

Prowadzący: Paweł Sala, Freshmail

Ekspert ds. email marketingu, trener, manager oraz konsultant. Dyrektor zarządzający firmy FreshMail (freshmail.pl), specjalizującej się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu email marketingu, a także dostarczającej prawdopodobnie najbardziej popularne narzędzie do email marketingu w Polsce.

Co miesiąc za jego pomocą ponad tysiące marketerów wysyła ponad miliard wiadomości miesięcznie do swoich subskrybentów. Za efektywne kampanie email marketingowe wielokrotnie wyróżniany i nagradzany na takich konkursach jak Golden Arrow, WebStar Creative, Kreatura czy Mixx Awards.

Autor książki „Świeże podejście do e-mail marketingu”(pawelsala.pl/ksiazka), a także współautor innych – w tym bestselerowej publikacji wydanej przez PWN – „E-marketing – pakiet startowy”. Szef grupy ds. email marketingu przy IAB Polska, członek Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego oraz członkiem jury konkursach IAB Creative Showcase, Webstar Festival czy Mixx Awards. Autor podcastu Email [i] Marketing (pawelsala.pl/podcast). Prywatnie maż Pauliny i tata Stefka i Julka.

Webinary z cyklu #IABcontraCOVID19 są objęte akredytacją DIMAQ. Oznacza to, że za udział w wydarzeniach posiadacze certyfikatów DIMAQ otrzymują punkty recertyfikacyjne. Więcej informacji TUTAJ.