Z wiadomych przyczyn nadal nie jesteśmy w stanie spotkać się z Wami twarzą w twarz, dlatego proponujemy Wam tymczasowe rozwiązanie w postaci wirtualnych, cotygodniowych spotkań z naszymi ekspertami.

W każdy poniedziałek na facebook’owej grupie DIMAQ – PROFESJONALIŚCI DIGITALU będziemy publikować wideo z prezentację przygotowaną przez naszego gościa. O godzinie 17.00 również na grupie spotkacie się z nim na żywo w formule Q&A, gdzie będziecie mogli zadać pytanie odnośnie zaprezentowanego tematu.

Drugie wirtualne spotkanie odbędzie się 14 kwietnia w godz. 17:00 – 17:30.

Aby wziąć w nim udział wystarczy dołączyć do grupy DIMAQ – PROFESJONALIŚCI DIGITALU na Facebooku.

Bądź na bieżąco!
Dołącz do 
WYDARZENIA NA FACEBOOKU
i otrzymuj powiadomienia o kolejnych spotkaniach!

Punkty recertyfikacyjne

Uczestnicy: od 2 do 4 punktów DIMAQ
Prowadzący: od 25 do 40 punktów DIMAQ

Posiadacze certyfikatu DIMAQ będą mogli uzyskać 4 punkty: 2 za udział na DIMAQ Voice Online (trzeba zrobić screen podczas transmisji live i wysłać go za pomocą platformy DIMAQ) oraz dodatkowe 2 punkty – za zadanie pytania.
Pytanie można zadać w komentarzu pod video-prezentacją na grupie lub podczas trwania transmisji live. Punkty za pytania nie dublują się – jedna osoba może zadać wiele pytań lecz tylko raz zostaną naliczone.

Jeżeli chodzi o punkty recertyfikacyjne dla prelegenta – nic się nie zmienia. Prowadzący otrzyma od 25 do 40 punktów, w zależności od oceny, jakie oglądający przyznają w ankiecie online.